Шановні випускники, друзі, меценати, односельці і просто небайдужі люди!

Просимо Вас надати фінансову допомогу!!!

У зв’язку з тим, що згідно з Постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг та листа-попередження ПАТ «Сумигаз» необхідно до початку опалювального періоду 2018-2019 н.р. забезпечити облаштування засобами дистанційної передачі даних комерційний вузол обліку газу шкільної котельні, адміністрація та батьківський комітет Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.В.Г.Михайлика звертається до Вас із проханням перерахувати кошти для облаштування вузла обліку газу котельні Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів засобами дистанційної передачі даних використання природного газу ( загальна сума становить 45 тис. грн.).

Учні Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст. звертаються до Вас із великим проханням допомогти забезпечити кабінети новими дошками, партами та стільцями , облаштувати ігровий (ігровий комплекс, гойдалки, качалка-балансир, альтанка) та спортивний (вуличний спортивний комплекс комбінований) майданчики для кращої організації освітнього процесу та відпочинку.

Кошти просимо перерахувати на рахунок :

УК Буринському р/с.Слобода/50110000

Код 37352463

МФО 837013 в ГУ ДКСУ у Сумській області

Рах№31510931700081

БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ПЕРЕРАХОВАНУ СУМУ!

Наперед вдячні за розуміння, турботу та підтримку!

Із повагою до Вас адміністрація, батьки, педагогічний та учнівський колективи Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Г. Михайлика Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області.

Кiлькiсть переглядiв: 169

Коментарi